CZYM CHARAKTERYZUJE SIĘ KURS WRASTAJĄCE PAZNOKCIE?

Kurs wrastające paznokcie przeprowadzany w AKADEMII KOSMETOLOGII skierowany jest do osób chcących rozszerzyć wiedzę dotyczącą profesjonalnego wykonywania zabiegów korekcji wrastającego paznokcia za pomocą klamry PODOPHARM oraz udoskonalić swoje umiejętności, wykorzystując w prawidłowy sposób narzędzia podologiczne oraz rotacyjne. Szkolenia w naszej AKADEMII przeprowadzane są w trybie zarówno INDYWIDUALNYM jak i GRUPOWYM dzięki czemu Kursant może zdecydować o formie odbywania kukrsu, jaka interesuje go najbardziej. Każde szkolenie z zakresu wrastające paznokcie składa się zarówno z części teoretycznej jak i praktycznej. Taka forma pozwala kursantowi zdobyć wiedzę niezbędną do samodzielnej pracy podczas wykonywania usługi pedicure leczniczego. Kursant pozna najnowsze techniki zakładania klamry w celu zniwelowania problemu wrstających paznokci, zapozna się także z narzędziami i kosmetykami profesjonalnymi przeznaczonymi do pedicure leczniczego. Szkolenia w AKADEMII KOSMETOLOGII odbywają się na kosmetykach profesjonalnych znanych marek wraz z zastosowaniem najnowocześniejszego sprzętu kosmetycznego potzrebnego do pracy przy stopach problematycznych. Podczas szkolenia kursant pracuje na modelach.

cel zabiegu,
wskazania i przeciwwskazania do zastosowania klamry,
budowę klamry,
opis narzędzi do kształtowania klamry,
opis prawidłowego wykonania zabiegu.

ćwiczenia wyginania klamry,
właściwe dopasowanie klamry do płytki paznokciowej,
ćwiczenia w zastosowaniu klamry na wrośnięty paznokieć,
zastosowanie tamponady.

Poziom ten polecamy osobom, które chcą być ekspertami z zakresu prawidłowego zwalczania wrastających paznokci za pomoca klamry leczniczej i takim, które potrzebują dużo praktyki. Stopień ten skierowany jest do osób chcących dążyć do perfekcji. Po zakończeniu tego kursu, kursant jest idealnie przygotowany do pracy z własnymi klientkami. Jeżeli nie jesteś pewna swoich umiejętności lub nie masz przygotowania podologicznego to ten kurs z pewnością spowoduje, że zostaniesz ekspertką. Podczas tego szkolenia wykonasz wiele zabiegów na wrastających paznokciach. Nauczysz się jak prawidłowo zakładać klamrę na wrastające paznokcie w celu ich leczenia.  Otrzymasz Certyfikat Master. Wraz z ukończeniem kursu w naszej Akademii Kosmetologii Wiolety Czerwonka, otrzymasz konspekt szkoleniowy, certyfikat w języku polskim, wyżywienie, a także zapewnimy Ci modelkę. Oferujemy również certyfikaty w innym języku – koszt 50 zł. Każdy uczestnik naszego szkolenia uprawniony jest do zakupów z 5% rabatem na produkty, w które uczestnik szkolenia może zaopatrzyć się w naszej hurtowni kosmetycznej AVA. Zniżka obowiązuję w sklepie www.avagroup.pl, przyznawana jest każdemu kursantowi imiennie i jest wieczna (wielorazowa). Aby ją aktywować,prosimy skontaktować się z działem obsługi klienta.

Poziom ten skierowany jest do osób rozpoczynających swoją przygodę z PODOLOGIĄ i nie posiadających żadnego doświadczenia w ZAKŁADANIU KLAMRY żadną z technik. Podczas takiego szkolenia, kursant nabywa zarówno wiedzę teoretyczną jak i szkoli swoje umiejętności na modelach. Nauczysz się jak poprawnie zakłądać klamrę metalową w celu redukcji problemu wrastających paznokci. Jeżeli masz obawy czy kurs jednodniowy jest dla Ciebie wystarczający, polecamy właśnie ten poziom.Wraz z ukończeniem kursu w naszej Akademii Kosmetologii Wiolety Czerwonka, otrzymasz konspekt szkoleniowy, certyfikat w języku polskim, wyżywienie, a także zapewnimy Ci modele. Oferujemy również certyfikaty w innym języku – koszt 50 zł. Każdy uczestnik naszego szkolenia uprawniony jest do zakupów z 5% rabatem na produkty, w które uczestnik szkolenia może zaopatrzyć się w naszej hurtowni kosmetycznej AVA. Zniżka obowiązuję w sklepie www.avagroup.pl, przyznawana jest każdemu kursantowi imiennie i jest wieczna (wielorazowa). Aby ją aktywować,prosimy skontaktować się z działem obsługi klienta.

Poziom I to kurs indywidualny jednodniowy, podczas którego poznasz prawidłową technikę zakłądania klamry metalowe w celu redukcji problemu wrastających paznokci z zastosowaniem najwyższej jakości produktów znanych marek oraz wysokiej jakości sprzętu . Podczas tego szkolenia kursant nabywa zarówno wiedzę teoretyczną jak i praktyczną. Otrzymasz wszystkie informacje, jakie powinna znać każdy PODOLOG. Zdobytą wiedzę kursant praktykuje na modelach. Wraz z ukończeniem kursu w naszej Akademii Kosmetologii Wiolety Czerwonka, otrzymasz konspekt szkoleniowy, certyfikat w języku polskim, wyżywienie, a także zapewnimy Ci modelkę. Oferujemy również certyfikaty w innym języku – koszt 50 zł. Każdy uczestnik naszego szkolenia uprawniony jest do zakupów z 5% rabatem na produkty, w które uczestnik szkolenia może zaopatrzyć się w naszej hurtowni kosmetycznej AVA. Zniżka obowiązuję w sklepie www.avagroup.pl, przyznawana jest każdemu kursantowi imiennie i jest wieczna (wielorazowa). Aby ją aktywować, prosimy skontaktować się z działem obsługi klienta.

INFORMACJE DODATKOWE

AKADEMIA KOSMETOLOGII Międzynarodowa Szkoła Zdrowia i Urody została stworzona specjalnie z myślą o osobach poszukujących, profesjonalnych i rzetelnych szkoleń i kursów z zakresu Kosmetologii, kosmetyki i Medycyny Estetycznej. Akademia Kosmetologii jako organizacja jest Głównym  Członkiem OgólnopolskiegoStowarzyszeniaKosmetyczek i Kosmetologów oraz partnerem Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Trenerów Kosmetyki i Kosmetologii. System nauki w AKADEMII został opracowany na podstawie bardzo szybko rozwijającego się rynku kosmetycznego oraz bazuje on na wiedzy ekspertów – lekarzy i kosmetologów z ogromną wiedzą praktyczną oraz wieloletnim doświadczeniem zawodowym.

Nasze szkolenia przeprowadzane są wyłącznie przez wyszkolone instruktorki z wieloletnim stażemSzkolenie opiera się na zdobyciu praktycznych umiejętności jak również wiedzy teoretycznej. Każda Kursantkama do dyspozycji w pełni wyposażone stanowiska pracy, wysokiej klasy urządzenia, akcesoria i produkty wyłącznie najwyższej jakości. Jesteśmy autoryzowanymi dystrybutorami marek takich jak: PODPHARM. Szkolenie zostało przygotowane w oparciu o międzynarodowe standardy szkoleniowe oraz Państwowe Zasady Edukacji w Polsce. Wraz z ukończeniem kursu w naszej Akademii Kosmetologii Wiolety Czerwonka, otrzymasz konspekt szkoleniowy, certyfikat w języku polskim, wyżywienie, a także zapewnimy Ci modelkę. Oferujemy również certyfikaty w innym języku – koszt 50 zł. Każdy uczestnik naszego szkolenia uprawniony jest do zakupów z 5% rabatem na produkty, w które uczestnik szkolenia może zaopatrzyć się w naszej hurtowni kosmetycznej AVA. Zniżka obowiązuję w sklepie www.avagroup.pl, przyznawana jest każdemu kursantowi imiennie i jest wieczna (wielorazowa). Aby ją aktywować,prosimy skontaktować się z działem obsługi klienta

Rezerwacja

W celu rezerwacji miejsca na szkolenie zachęcamy do kontaktu z naszym specjalistą ds. Sprzedaży:

Justyna Romaniuk

AVA GROUP

tel. 530-940-740

mail: hurtowniaava@gmail.com

http://avagroup.pl/

MASZ PYTANIA? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Numer telefonu (wymagane)

Treść wiadomości

Przepisz kod: captcha