dłonie i paznokcie

Dłonie i Paznokcie

kosmetologia

Kosmetologia

laseroterapia

Laseroterapia

szkolenie-rzęsy

Szkolenie | Rzęsy

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Strefa Urody

Ogólnopolska Akademia Kosmetologii

Pomysł, jakim było stworzenie miejsca dla osób szczególnie dbających o zdrowie i urodę, został wprowadzony w życie w 2003 roku. Przez wiele lat promując zdrowy tryb życia, które zawsze idzie w parze ze zdrowym wyglądem, udało się wypracować skuteczne autorskie rozwiązania. Wiedza, umiejętności i doświadczenie to ogromny skarb, którym warto podzielić się z innymi.

Naturalne zatem było stworzenie Ogólnopolskiej Akademii Kosmetologii, gdzie istnieje możliwość kompleksowego, jak i wybiórczego szkolenia z zakresu szeroko pojętej branży beauty. Podczas szkoleń można poznać, nie tylko tajniki wykonywania poszczególnych zabiegów, ale także specyfikę zawodu kosmetyczki czy pracy w salonie. Niegdyś Strefa Urody, a dziś Ogólnopolska Akademia Kosmetologii to także najwyższej jakości sprzęt i aparatura stosowana w pracy. Zachęcamy do kontaktu

PYTANIA? ZADZWOŃ!

Polecane produkty

Boczki - Lipoliza Iniekcyjna

Boczki - Lipoliza Iniekcyjna
Boczki - Lipoliza Iniekcyjna

Lipoliza iniekcyjna to nieoperacyjna metoda usuwania miejscowych otłuszczeń ciała. Pozwala na usunięcie nadmiaru tkanki tłuszczowej w miejscach gdzie trudno jest się jej pozbyć za pomocą diety czy aktywności fizycznej i jest propozycją dla pacjentów, którzy chcą modelować swoją sylwetkę. Lipoliza iniekcyjna pozwala na rozpuszczenie błony komórek tłuszczowych, w wyniku czego ulegają one degradacji, a następnie są transportowane do wątroby i wydalane z organizmu przez nerki.

ogólnopolska akademia kosmetologii

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl