CZYM CHARAKTERYZUJE SIĘ KURS MAKIJAŻU PERMANENTNEGO BRWI METODĄ MICROBLADING?

Kurs MICROBLADING przeprowadzany w AKADEMII KOSMETOLOGII skierowany jest do osób chcących rozszerzyć wiedzę dotyczącą prawidłowego oraz bezpiecznego przeprowadzania zabiegu makijażu permanentnego brwi metodą microblading oraz udoskonalić swoje umiejętności, wykorzystując w prawidłowy sposób narzędzia do tego przeznaczoneMicroblading nie zagęszcza brwi, nie sprawia także, że wyrastają nowe włoski. Pozwala jednak nadać brwiom naturalny wygląd, bo włoski są dorysowywane na skórze. Fachowo nazywa się to wprowadzeniem pigmentu za pomocą mikroostrza do warstwy kolczystej naskórka. Szkolenia w naszej AKADEMII przeprowadzane są wtrybie zarówno INDYWIDUALNYM jak i GRUPOWYM dzięki czemu Kursant może zdecydować o formie odbywania kukrsu, jaka interesuje go najbardziej. Każde szkolenie z zakresu microblading składa się zarówno z części teoretycznej jak i praktycznej. Taka forma pozwala kursantowi zdobyć wiedzę niezbędną do samodzielnej pracy podczas wykonywania usługi makijażu permanentnego brwi metodą microblading. Kursant pozna najnowsze techniki wykonywania makijażu permanentnego brwi metoda microblading, zapozna się także z narzędziami i kosmetykami profesjonalnymi przeznaczonymi do tego zabiegu. Szkolenia w AKADEMII KOSMETOLOGII odbywają się na kosmetykach profesjonalnych znanych marek wraz z zastosowaniem najnowocześniejszego sprzętu kosmetycznego potrzebnego do pracy przy stopach. Podczas szkolenia kursant pracuje na modelach.

 • Fizjologia skóry
 • Wizaż w makijażu permanentnym
 • Dokumentacja pisemna (karta zabiegu, karta zdrowia)
 • Dokumentacja fotograficzna
 • Zasady aseptyki i higieny
 • Wymogi Sanepidu
 • Cel zabiegu i uzyskiwany efekt
 • Ocena oczekiwań klientów
 • Przeciwwskazania do zabiegu
 • Przygotowanie klientów oraz stanowiska do zabiegu
 • Zasady aplikacji znieczulenia
 • Procedury zabiegowe
 • Możliwe powikłania po zabiegach
 • Analiza kolorystyczna. Teoria barw
 • Rodzaje pigmentów
 • Zalecenia pozabiegowe
 • Makijaż permanentny brwi
 • Ćwiczenia na żywch modelach

Poziom ten polecamy osobom, które chcą być ekspertami z zakresu makijazu permanentnego brwi metodą microblading i takim, które potrzebują dużo praktyki. Stopień ten skierowany jest do osób chcących dążyć do perfekcji. Po zakończeniu tego kursu, kursant jest idealnie przygotowany do pracy z własnymi klientkami. Jeżeli nie jesteś pewna swoich umiejętności to ten kurs z pewnością spowoduje, że zostaniesz ekspertką. Podczas tego szkolenia wykonasz wiele zabiegów modelkach. Nauczysz się jak prawidłowo wykonywaczabieg makijażu permanentnego brwi metodą microblading. Otrzymasz Certyfikat Master. Wraz z ukończeniem kursu w naszej Akademii Kosmetologii Wiolety Czerwonka, otrzymasz konspekt szkoleniowy, certyfikat w języku polskim, wyżywienie, a także zapewnimy Ci modelkę. Oferujemy również certyfikaty w innym języku – koszt 50 zł. Każdy uczestnik naszego szkolenia uprawniony jest do zakupów z 5% rabatem na produkty, w które uczestnik szkolenia może zaopatrzyć się w naszej hurtowni kosmetycznej AVA. Zniżka obowiązuję w sklepie www.avagroup.pl, przyznawana jest każdemu kursantowi imiennie i jest wieczna (wielorazowa). Aby ją aktywować,prosimy skontaktować się z działem obsługi klienta.

Poziom ten skierowany jest do osób rozpoczynających swoją przygodę z MAKIJAŻEM PERMANENTNYM BRWI METODA MICROBLADING i nie posiadających żadnego doświadczenia w tej dziedzinie żadną z technik. Podczas takiego szkolenia, kursant nabywa zarówno wiedzę teoretyczną jak i szkoli swoje umiejętności na modelach. Nauczysz się jak prawidłowo wykonywać makijaż permanentny brwi metodą microblading. Jeżeli masz obawy czy kurs jednodniowy jest dla Ciebie wystarczający, polecamy właśnie ten poziom.Wraz z ukończeniem kursu w naszej Akademii Kosmetologii Wiolety Czerwonka, otrzymasz konspekt szkoleniowy, certyfikat w języku polskim, wyżywienie, a także zapewnimy Ci modelki do ćwiczeń podczas szkolenia. Oferujemy również certyfikaty w innym języku – koszt 50 zł. Każdy uczestnik naszego szkolenia uprawniony jest do zakupów z 5% rabatem na produkty, w które uczestnik szkolenia może zaopatrzyć się w naszej hurtowni kosmetycznej AVA. Zniżka obowiązuję w sklepie www.avagroup.pl, przyznawana jest każdemu kursantowi imiennie i jest wieczna (wielorazowa). Aby ją aktywować,prosimy skontaktować się z działem obsługi klienta.

Poziom I to kurs indywidualny jednodniowy, podczas którego poznasz technikę wykonywania MAKIJAŻU PERMANENTNEGO BRWI METODĄ MICROBLADING z zastosowaniem najwyższej jakości produktów znanych marek oraz wysokiej jakości sprzętu . Podczas tego szkolenia kursant nabywa zarówno wiedzę teoretyczną jak i praktyczną. Otrzymasz wszystkie informacje, jakie powinna znać każda lingeristka. Zdobytą wiedzę kurant praktykuje na modelach. Wraz z ukończeniem kursu w naszej Akademii Kosmetologii Wiolety Czerwonka, otrzymasz konspekt szkoleniowy, certyfikat w języku polskim, wyżywienie, a także zapewnimy Ci modelkę. Oferujemy również certyfikaty w innym języku – koszt 50 zł. Każdy uczestnik naszego szkolenia uprawniony jest do zakupów z 5% rabatem na produkty, w które uczestnik szkolenia może zaopatrzyć się w naszej hurtowni kosmetycznej AVA. Zniżka obowiązuję w sklepie www.avagroup.pl, przyznawana jest każdemu kursantowi imiennie i jest wieczna (wielorazowa). Aby ją aktywować, prosimy skontaktować się z działem obsługi klienta.

INFORMACJE DODATKOWE

AKADEMIA KOSMETOLOGII Międzynarodowa Szkoła Zdrowia i Urody została stworzona specjalnie z myślą o osobach poszukujących, profesjonalnych i rzetelnych szkoleń i kursów z zakresu Kosmetologii, kosmetyki i Medycyny Estetycznej. Akademia Kosmetologii jako organizacja jest Głównym  Członkiem Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Kosmetyczek i Kosmetologów oraz partnerem Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Trenerów Kosmetyki i Kosmetologii. System nauki w AKADEMII został opracowany na podstawie bardzo szybko rozwijającego się rynku kosmetycznego oraz bazuje on na wiedzy ekspertów – lekarzy i kosmetologów z ogromną wiedzą praktyczną oraz wieloletnim doświadczeniem zawodowym.

Nasze szkolenia przeprowadzane są wyłącznie przez wyszkolone instruktorki z wieloletnim stażemSzkolenie opiera się na zdobyciu praktycznych umiejętności jak również wiedzy teoretycznej. Każda Kursantka ma do dyspozycji w pełni wyposażone stanowiska pracy, wysokiej klasy urządzenia, akcesoria i produkty wyłącznie najwyższej jakości. Jesteśmy autoryzowanymi dystrybutorami marek takich jak: BIOEVOLUTION. Szkolenie zostało przygotowane w oparciu o międzynarodowe standardy szkoleniowe oraz Państwowe Zasady Edukacji w Polsce. Wraz z ukończeniem kursu w naszej Akademii Kosmetologii Wiolety Czerwonka, otrzymasz konspekt szkoleniowy, certyfikat w języku polskim, wyżywienie, a także zapewnimy Ci modelkę. Oferujemy również certyfikaty w innym języku – koszt 50 zł. Każdy uczestnik naszego szkolenia uprawniony jest do zakupów z 5% rabatem na produkty, w które uczestnik szkolenia może zaopatrzyć się w naszej hurtowni kosmetycznej AVA. Zniżka obowiązuję w sklepie www.avagroup.pl, przyznawana jest każdemu kursantowi imiennie i jest wieczna (wielorazowa). Aby ją aktywować,prosimy skontaktować się z działem obsługi klienta

Rezerwacja

W celu rezerwacji miejsca na szkolenie zachęcamy do kontaktu z naszym specjalistą ds. Sprzedaży:

Justyna Romaniuk

AVA GROUP

tel. 530-940-740

mail: hurtowniaava@gmail.com

http://avagroup.pl/

MASZ PYTANIA? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Numer telefonu (wymagane)

Treść wiadomości

Przepisz kod: captcha