mgr Wioleta Czerwonka

Kosmetolog, Laseroterapeutka, Trener,
Prezes Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Kosmetyczek i Kosmetologów.
Manager Forever Living Products, Absolwentka Kosmetologii na WSIiZ w Rzeszowie.
Główny szkoleniowiec i współzałożycielka Międzynarodowej Szkoły Zdrowia i Urody AKADEMIA KOSMETOLOGII.
Od 16 roku życia jestem związana z branżą Wellness, która interesowała mnie już od najmłodszych lat przedszkolnych. Oczywiście wtedy najważniejszy był kolor na paznokciach i ładne warkoczyki ale już wtedy wiedziałam, że będę się tym zajmować w życiu zawodowym. Swoją wiedzę zdobywałam nie tylko na renomowanych uczelniach ale także na międzynarodowych szkoleniach. Moja pasja rozwijała się z roku na rok i w zasadzie nadal tak jest, z jedyna różnicą że większe doświadczenie zawodowe pozwali mi już pomagać wielu ludziom, którym zależy na zdrowiu, pięknym wyglądzie i dobrym samopoczuciu.
Najważniejszym moim celem zawsze był stały rozwój, dlatego dziś mogę powiedzieć, że jestem Ekspertem w dziedzinie zastosowania peelingów chemicznych w zabiegach leczniczych na skórę i laseroterapii . Ponadto jestem Podologiem i Linergistką. E dwie dziedziny nierozłącznie są związane z kosmetologią.
Jestem praktykiem z ponad trzynastoletnim doświadczeniem zawodowym i codziennie uczę się czegoś nowego. Największą wartością są dla mnie ludzie. Dlatego tak kocham swoją pracę – to codzienne wspaniałe doświadczenia z ludźmi.
Jako fachowiec specjalizuję się w chorobach skóry, począwszy od trądziku młodzieńczego skończywszy na głębokich bliznach. W swojej codziennej pracy stosuje kosmetyki amerykańskiej marki FOREVER bo te właśnie produkty dają pełne bezpieczeństwo dla moich klientów, i przede wszystkim SA wartościowymi produktami i najwyższej jakości.
Jako założycielka Instytutu STREFA URODY z pełną odpowiedzialnością mogę zarekomendować Nasze usługi. Dbamy przede wszystkim o ludzi, dbamy o Ciebie.
Zapraszam Państwa do mojego świata.