STYLIZACJA PAZNOKCI NA NATURALNEJ PŁYTCE ŻELEM
 

Ten rodzaj zabiegu polecany jest dla Pań, które mają ładną, zdrową naturalna płytkę paznokci, dłuższe, naturalne paznokcie. Na płytkę nakładany jest żel, co powoduje utwardzenie płytki na długi okres nawet 4 tygodni, po tym czasie należy dokonać uzupełnienia paznokci.

Podczas tej stylizacji NIE PRZYKLEJA SIĘ TIPSÓW I NIE PRZEDŁUŻA PAZNOKCI, utwardzamy jedynie naturalne paznokcie Klientki, więc ich długość nie ulega zmianie.

Pracujemy wyłącznie na profesjonalnych produktach do stylizacji paznokci INDIGO oraz Amerykańskiej Firmy  ENP Nail Design , która jest liderem na świecie w dzidzinie stylizacji paznokci. Żele stosowane do naturalnej płytki zawierają wapń. System Naszych żeli pozwla oddychać paznokciom, dlatego po usunięciu produktów z płytki, paznokcie są w dobrym stanie, w porównaniu do innych firm.

Przy tym zabiegu możemy nałożyć przezroczysty żel i np. pomalować lakierem paznokcie. Wtedy samodzielnie można zmieniać lakier w każdej chwili, bez obawy o przedłużane paznokcie. 

Można również skorzystać z  trwałego koloru, który nie zmaże się i nie zmyje, aż do kolejnego uzupełnienia.

W ofercie mamy ponad 60 kolorów.

 


    

 

Przy stylizacji paznokci naturalnych możemy również je zdobić np. zatapiać ozdoby (brokat, hologrmay itp), także malować kwiaty farbkami akrylowymi.

Najbardziej kalsyczną formą tego zabiegu jest stylizacja paznokci naturalnych french, czyli paznokcie z białą końcówką.

Tutaj dla lepszego efektu stosujemy róż kamuflaż w celu poprawienia wygladu płytki naturalnej. Ten zabieg pozwala na utwardzenie naturalnej płytki paznokcia. W zabieg wliczona jest pielegnacja skórek, paznokci oraz dłoni.

Czas zabiegu to około 1-2 godziny, w zależności od wybranego wariantu i długości naturalnych paznokci.

 

Dla Pań, którym zależy na trwałym kolorze i jak najbardziej naturalnym wyglądzie paznokci - polecamy Manicure Hybrydowy.

 

 

 

            

 

 

PAZNOKCIE NA SZABLONIE ŻELOWE 

 

Ta usługa jest najbardziej popularna z uwagi na bardzo duży komfort w noszeniu paznokci. Nie odczuwamy tutaj praktycznie wogóle cieżkości nałożonego produktu.

Możemy dowolnie wymodelować paznokieć, zwęzić go , wydłużyć itp. ponieważ różnorodność jest w modzie, kształty paznokci też są bardzo różne, klasyczny prostokat, migdałek, szpice oraz bardziej awangardowe jak enge, bridge, pipe, sztylet.

Kształ paznokci ustalamy wspólnie z Klientką, doradzamy jaka długość, kształt oraz rodzaj paznokci będzie najlepszy i będzie najbardziej korzystny.

 

                                   

 

Podczas tej usługi proponujemy paznokcie french, paznokcie ze zdobieniami wtopionymi lub malowanym, a także zdobienia akrylowe.

W ofercie posiadamy ponad 4000  ozdób ,dzięki czemu możemy  komponować rozmaite wzory.

 

ZDOBIENIA

 

Do każdej z metod utwardzania, przedłużania płytki paznokci możemy zastosować zdobienie. Ceny zdobień są takie same dla wszystkich rodzai stylizacji paznokci, czy to na naturalnej płytce czy też tipsach.

 

Oferujemy zabiegi: przedłużanie paznokci żelem, przedłużanie na szablonie, zdobienie paznokci z zastosowaniem trwałych ozdób (akryl, kwiaty akrylowe, kwaity malowane farbkami akrylowymi, cyrkonie itp).

 

Zapraszamy również do skorzystania:

Manicure ZOBACZ

Manicure japoński ZOBACZ

Manicure hybrydowy   ZOBACZ


Masz Pytanie? Napisz do nas wiadomość!

-
Data dodania: 08.10.2014